Projekty i realizacje
Realizacje
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami. Wybierz interesujący Cię temat i naciśnij “+” aby rozwinąć listę:
Realizacje z zakresu hydrogeologii
Operaty wodnoprawne:
Sporządzenie operatu wodnoprawnego na pobór wód podziemnych z poziomu wodonośnego wapienia muszlowego i retu na zlecenie CHEMIA-POLSKA.PL SP. Z O.O.
Wykonanie kompletnej dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwoleń i uzgodnień właściwych organów a następnie przeprowadzenie robót dla likwidacji studni głębinowej zlokalizowanej na terenie Nowego Szpitala w Olkuszu Sp. z o.o., w tym wykonanie projektu robót geologicznych na likwidację studni ujęcia wody na terenie szpitala w Olkuszu, wykonanie operatu wodnoprawnego na likwidację urządzenia wodnego, wykonanie dokumentacji geologicznej z likwidacji studni.
Opracowanie Operatów wodnoprawnych wraz pozyskaniem Decyzji wodnoprawnych z podziałem: na zadania:
Zadanie Nr 1– DW Nr 768 w m. Kazimierza Wielka ul. Kolejowa – odprowadzenie wód opadowych z terenu drogi wojewódzkiej w km 52+180 na dz. Nr. ewid. 23 do przepustu drogowego; Zadanie 2 — na odprowadzenie oczyszczonych ścieków deszczowych do rzeki Desty z kanalizacji deszczowej zlokalizowanej w pasie Drogi Wojewódzkiej nr 757 w m. Staszów, ul. Opatowska z km 33+360 do km 34+700” dla Świętokrzyskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Kielcach.
Wykonanie Operatu wodnoprawnego na pobór wód podziemnych na pobór wody podziemnej z utworów kredy górnej — mastrychtu dla wodociągu grupowego w Lipnie dla Urzędu Gminy Oksa, w woj. świętokrzyskim.
Wykonanie kompletnej dokumentacji w celu likwidacji ujęcia wody podziemnej na terenie stacji paliw Orlen w Dynowie, w woj. podkarpackie dla AA Projekt Sp. z o.o., w tym wykonanie projektu robót geologicznych na likwidację studni oraz uzyskanie pozwolenia wodnoprawnego na likwidację urządzenia wodnego.
Wykonanie operatu wodnoprawnego na pobór wód podziemnych z ujęcia studni wierconej „Nowy Nurek” w Busku — Zdroju dla Uzdrowiska Busko-Zdrój S.A.
Wykonanie szeregu operatów wodnoprawnych dla Zakładu Usług Studziennych Marian Wójcik, np. „Na pobór wód podziemnych z utworów kredy górnej otworem zasadniczym nr 1 w Lipinie, dla wodociągu grupowego w Lipiew oraz pobór wód podziemnych z utworów kredy górnej dla wodociągu grupowego w Węgleszynie, w woj. Świętokrzyskim, ” Na pobór wód podziemnych z utworów triasu ze studni nr 1,2,3 i 4 dla zaopatrzenia Gminy Radoszyce”.
Wykonanie operatu wodnoprawnego na odprowadzenie oczyszczonych wód opadowych i roztopowych z terenu Zakładu Gospodarki Komunalnej Psary-Dąbie do istniejącej kanalizacji deszczowej” dla SILESIA ARCHITEKCI w Katowicach.
Wykonanie operatu wodnoprawnego wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z terenu CH Platan w Zabrzu.
Wykonanie opinii geotechnicznej oraz hydrogeologicznej wraz z wykonaniem operatu wodnoprawnego na odprowadzenie wód opadowych z kanalizacji deszczowej projektowanego odcinka ul. Tetmajera w Zawierciu.
Wykonanie operatu wodnoprawnego na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych na terenie projektowanego parkingu przy ul. 1 Maja w Rudzie Śląskiej.
Wykonanie operatu wodnoprawnego dla odprowadzenia wód opadowych do kanału kanalizacji deszczowej a następnie wylotem na pola z terenu inwestycji (dachy i nawierzchnie utwardzone) w związku z inwestycją Rozbudowa i przebudowa Zakładu Gospodarki Komunalnej w Psarach.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych z terenu Drogi Wojewódzkiej nr 768 w m. Kazimierza Wielka, ul. Kolejowa w km 52+180 na dz. ewid. nr 23 do przepustu drogowego.
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzeń wodnych, odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z projektowanej drogi dojazdowej i dachów domów jednorodzinnych oraz odprowadzenie oczyszczonych ścieków bytowych do istniejącego stawu na terenie pola golfowego w Przytoku.
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzeń wodnych oraz na odprowadzenie oczyszczonych wód opadowych i roztopowych oraz oczyszczonych ścieków bytowych do ziemi z terenu projektowanych hal Śląskiego Centrum Logistycznego BIK w Sosnowcu
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z części terenu ul. Błotnej i Ostatniego Tura w Jaktorowie kolektorem DN 250 mm do rzeki Pisia Tuczna oraz kolektorem DN 200 mm do istniejącego rowu.
Wykonanie operatu wodnoprawnego na odprowadzenie wód roztopowych i opadowych z terenu całego zakładu tj. namiotowej hali magazynowej, hali produkcyjnej oraz parkingu dla firmy Bater Sp. z o.o. Warszawie.
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego, odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z projektowanej stacji paliw płynnych i gazowych w mieście Czerwionka-Leszczyny przy ulicy 3 Maja do rzeki Bierawki w km 44+710 km.
Operat wodnoprawny na pobór wody podziemnej z utworów kredy górnej ujęciem „Wełecz II – Zdroj miejscowości Wełecz, gmina Busko-Zdrój.
Operat wodnoprawny na pobór wody podziemnej z utworów kredy górnej — mastrychtu dla wodociągu grupowego w Lipnie.
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego oraz pobór wody podziemnej z utworów triasu składającego się ze studni S-1 w miejscowości Kołomań.
Operat wodnoprawny na pobór wody podziemnej z utworów czwartorzędu studnią wierconą na działce o nr 1476, w miejscowości Gąbin, gmina Gąbin, powiat płocki, woj. Mazowieckie.
Sporządzenie operatu wodnoprawnego wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego dla oczyszczalni ścieków położonej w Jastrzębiu k/Poraja, na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie oczyszczonych ścieków bytowych do rzeki Rawki w km 29+020 za pomocą istniejącego wylotu w Budach Grabskich.
Operat wodnoprawny na przebudowę rowu odwadniającego na działce w Mikołowie przy ul. Strażackiej, woj. śląskie.
Wykonanie operatu wodnoprawnego dot. urządzeń wodnych oraz pobór wody podziemnej z utworów czwartorzędu składającego się ze studni S-1, w miejscowości Klonowo Dolne.
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzeń wodnych
oraz odprowadzenie wód opadowych i roztopowych do ziemi z części terenu ulicy Kazimierza Przerwy-Tetmajera w Zawierciu.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie ścieków komunalnych w oczyszczonych w oczyszczalni „Ornontowice-Południe” oraz na odprowadzenie ścieków deszczowych w Ornontowicach wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego;
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego oraz odprowadzenie wód opadowych w miejscowości Kietrz.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych do rzeki Bytomki z terenu Centrum Handlowego „Platan” w Zabrzu oraz drogi dojazdowej wzdłuż rzeki Bytomki, kolektorem DN 600 mm km 7+235 i kolektorem DN 500 mm km 7+475.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z Bazy Regionu SN i nN Trzebinia-Siersza przy ul. Kopalnianej 2 do umocnionego rowu otwartego wraz z uzyskaniem pozwolenia wodnoprawnego.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych pochodzących z nawierzchni dróg ul. Solarnia i Zachodnia w Ornontowicach, do urządzenia wodnego – rowu.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie ścieków przemysłowych do kanalizacji w miejscowości Łapanów.
Operat wodnoprawny na wprowadzanie do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością innego podmiotu ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego – Pajęczno.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z terenu stacji elektroenergetycznej za pomocą drenażu rozsączającego do ziemi.
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego oraz odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do ziemi z rejonu dworca kolejowego PKP.
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych lub roztopowych, pochodzących ze Stacji Elektroenergetycznej Czeladź.
Wykonanie 15 operatów w zakresie: przekroczenie projektowaną linią światłowodową wraz z kablem telekomunikacyjnym.
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego oraz pobór wody podziemnej z utworów wapienia muszlowego studnią głębinową S-1 położną w Zabrzu.
Operat wodnoprawny na przekroczenie liniami kablowymi elektroenergetycznymi.
Operat wodnoprawny na przekroczenie rurociągiem produktowym.
Operat wodnoprawny na odprowadzanie nadmiaru wód leczniczych z ujęcia „XXXX” do potoku.
Operat wodnoprawny na pobór wody podziemnej z utworów triasu dolnego studnią głębinową S-1 położoną w Nakle Śląskim
Operat wodnoprawny na odprowadzenie do ziemi za pośrednictwem istniejących dwoch studni chłonnych podczyszczonych wod opadowych i roztopowych pochodzących z odwodnienia stanowisk transformatorów w Wadowicach
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego oraz odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do ziemi z rejonu dworca kolejowego PKP Swarzewo
Operat wodnoprawny na odprowadzenie do ziemi za pośrednictwem istniejącej studni chłonnej podczyszczonych wód opadowych i roztopowych pochodzących ze szczelnego stanowiska transformatorowego w Sosnowcu
Operat wodnoprawny na odprowadzenie do ziemi za pośrednictwem istniejących dwóch studni chłonnych podczyszczonych wód opadowych i roztopowych pochodzących z odwodnienia stanowisk transformatorow w Skawinie
Operat wodnoprawny na odprowadzenie do ziemi za pośrednictwem istniejącej studni chłonnej podczyszczonych wód opadowych i roztopowych z terenu Stacji Elektroenergetycznej w Siemoni
Operat wodnoprawny na usługę wodną polegającą na odprowadzaniu wód opadowych i roztopowych z nawierzchni drog ul. Solarnia i Zachodnia do cieku Potok od Solarni w miejscowości Ornontowice
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego oraz odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do ziemi z rejonu dworca kolejowego PKP Mrzezino
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z terenu Zakładu „MAGDA plant-based Sp. z o. o.” do rowu – ziemi w miejscowości Kobylec, w gm. Łapanów
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z rejonu budynku handlowego przy ul. Śląskiej w Kłodzku do potoku Jodłownik
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z rejonu ul. Barcelońskiej w Katowicach do rzeki Mleczna
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z rejonu ciepłowni w Kamiennej Gorze do rzeki Bóbr
Operat wodnoprawny na odprowadzenie wód opadowych i roztopowych z rejonu Osiedla Południowego i odcinka drogi 060-KD80 w Gdańsku do Potoku M2
Operat wodnoprawny na usługę wodną polegającą na odprowadzaniu wód opadowych i roztopowych z terenu Stacji Obsługi Samochodów do urządzenia wodnego – rowu, zwanego Rów Graniczny w miejscowości Bytom
Operat wodnoprawny na odprowadzenie do ziemi za pośrednictwem istniejącej studni chłonnej podczyszczonych wód opadowych i roztopowych z terenu w miejscowości Białka
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego, odprowadzanie wód opadowych i roztopowych z terenu projektowanego budynku handlowego oraz przebudowę rowu przydrożnego przy ul. Bielskiej w Buczkowicach, pow. bielski, woj. śląskie
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego oraz odprowadzanie wód opadowych i roztopowych do ziemi za pomocą studni chłonnej w Świętochłowicach
Operat wodnoprawny pod budowę domu jednorodzinnego wraz ze zbiornikiem bezodpływowym na ścieki na terenie szczególnego zagrożenia powodzią na działce nr 176/23 w miejscowości Ruda, gm. Radzymin
Operat wodnoprawny pod budowę domku letniskowego na terenie szczególnego zagrożenia powodzią na działce nr 993/3 w miejscowości Arciechów, gm. Radzymin
Operat wodnoprawny na wprowadzanie do gruntu oczyszczonych ścieków bytowych pochodzących z Radiowo Telewizyjnego Centrum Nadawczego Rzeszów/Sucha Góra w miejscowości Czarnorzeki
Operat wodnoprawny na wprowadzanie do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością innego podmiotu mieszaniny ścieków bytowych i ścieków przemysłowych pochodzących ze stacji neutralizacji chłodziw Przedsiębiorstwa Remtech Sp. z o. o. w Sosnowcu
Operat wodnoprawny na wprowadzenie do urządzeń kanalizacyjnych należących do innego podmiotu podczyszczonych ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego pochodzących z ręcznej myjni samochodowej oraz zakładów przy Al. Młodych w Siemianowicach Śląskich
Operat wodnoprawny na wprowadzenie do urządzeń kanalizacyjnych należących do innego podmiotu podczyszczonych ścieków przemysłowych pochodzących z terenu Firmy Ges Recycling Polska Sp. z o. o. w Siemianowicach Śląskich
Operat wodnoprawny na wprowadzanie oczyszczonych ścieków komunalnych z Oczyszczalni Ścieków Miasteczko Śląskie poprzez rów melioracyjny do potoku Graniczna Woda w km 16+700
Operat wodnoprawny na wprowadzanie oczyszczonych ścieków komunalnych z Oczyszczalni Ścieków Komunalnych w Leżajsku do rzeki San w km 79+00
Operat wodnoprawny na wprowadzanie do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością innego podmiotu wód odciekowych (ścieków przemysłowych) pochodzących z punktu zbierania złomu w Kędzierzynie – Koźlu przy ul. Koszykowej
Operat wodnoprawny na wprowadzanie do urządzeń kanalizacyjnych będących własnością innego podmiotu ścieków przemysłowych zawierających substancje szczególnie szkodliwe dla środowiska wodnego pochodzących z projektowanej pralni wodnej w miejscowości Targowisko
Operat wodnoprawny na wykonanie urządzenia wodnego na działce nr 1056/74 przy ul. Księżycowej w Bojszowach Nowych
Operat wodnoprawny na pobór wód podziemnych z utworów czwartorzędowych studniami 5z bis i 6z bis na ujęciu “Kwitek” zlokalizowanym przy ul. Ks. Koziełka w Knurowie
Operat wodnoprawny na pobór wody podziemnej z utworów kredy górnej za pomocą studni WD-1 w miejscowości Wielki Dół, gm. Miechów
Analizy ryzyka dla wód podziemnych i powierzchniowych:
Analiza ryzyka, obejmująca ocenę zagrożeń zdrowotnych z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na jakość ujmowanej wody z ujęcia wód podziemnych usytuowanego na działce o nr ewid. 415/4 przy ul. Kostrzyńskiej, obręb Wieprzyce, gm. M. Gorzów Wlkp., pow. M. Gorzów Wlkp., woj. lubuskie
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów czwartorzędowych na terenie Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 w Rybniku, w woj. śląskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej z utworów czwartorzędowych, zlokalizowanego na terenie zakładu Polskiej Grupy Górniczej S. A. przy ul. Kopalnianej w miejscowości Wola
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z pierwszego poziomu czwartorzędowego w miejscowości Supraśl, w gm. Supraśl, w woj. podlaskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z drugiego poziomu czwartorzędowego w miejscowości Supraśl, w gm. Supraśl, w woj. podlaskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów czwartorzędowych w miejscowości Grabówka, w gm. Supraśl, w woj. podlaskim
Analizę ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów czwartorzędowych w miejscowości Ogrodniczki, w gm. Supraśl, w woj. podlaski
Analizę ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów czwartorzędowych w miejscowości Sokołda, w gm. Supraśl, w woj. podlaskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów czwartorzędowych zlokalizowanego w Mielniku, pow. siemiatycki,woj. podlaskie
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej z utworów kredy górnej otworem 7M w Gorzanowie, gmina Bystrzyca Kłodzka
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej z utworów kredy górnej otworem 8M w Gorzanowie, gmina Bystrzyca Kłodzka”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej z utworów czwartorzędowych za pomocą studni S-1 zlokalizowanej na terenie filii LPR w Białymstoku, woj. podlaskie
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej z utworów neogenu zlokalizowanego na dz. 826/48 przy ul. Dworcowej w Pilchowicach, w woj. śląskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów czwartorzędowych na terenie przepompowni „Ściernie” KWK Piast-Ziemowit Ruch Piast w Bieruniu, w woj. śląskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów czwartorzędowych, studniami nr I, III, V, VI i VII w miejscowości Witów, w woj. małopolskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów kredowych w miejscowości Kępie, w woj. małopolskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów kredowych na działce nr 1054/2 obręb 0006 w miejscowości Kozłów, w woj. małopolskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów kredowych na działce nr 107/2 obręb 0012 w miejscowości Wolica, w woj. małopolskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów kredowych w miejscowości Kępie, w woj. małopolskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej ujmującego wodę z utworów kredowych, studnią wierconą S-1 położoną na działce o nr 17/2 w miejscowości Ciszowice, w woj. małopolskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej z utworów czwartorzędu studniami S1 „Las”, S3 „Las” oraz S2a „Osiedle”, w Kuźni Raciborskiej, w woj. śląskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej „Solarnia” z utworów czwartorzędu, studniami SII/1, Rs-2, RS5 w Kuźni Raciborskiej, w woj. śląskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej z utworów trzeciorzędu studniami Nr 1 i Nr 2 w miejscowości Ruda Kozielska, w woj. śląskim
Analiza ujęcia wody powierzchniowej na potoku Bystra w Kamesznicy, w woj. śląskim
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Nasiechowice”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Celiny Przesławickie
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Dziewięcioły”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Falniów”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Kalina Rędziny”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Zarogów”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Szczepanowcie”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Brzuchania”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Wielki Dół”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Szpital”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Pstroszyce-Rozpierzchów”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Biskupice”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Bezdno”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Adamowice”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Wielkanoc”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Trzebienice”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Kamienica”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Ulina Mała”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Czaple Małe”
Analiza ryzyka dla ujęcia wody podziemnej – ujęcie „Czaple Wielkie”
Dokumentacje hydrogeologiczne:
Dodatek nr 1 do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych “Dąbrowa” – studni zastępczej nr 1 bis ujmującej wodę z utworów dolnokredowych w Łodzi przy ul. Bławatnej na dz. o nr ewid. 223, gm. i pow. Łódź, woj. łódzkie
Dodatek nr 1 do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych „Milica” ujmującego wodę z utworów jury dolnej – studni awaryjnej S-1 zlokalizowanej w mieście Skarżysko-Kamienna, pow. skarżyski, woj. świętokrzyskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów kredy górnej, studni S-1 zlokalizowanej w Górach Miechowskich, gm. Racławice, w woj. małopolskim
Dodatek nr 2 do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów trzeciorzędowych – studzien podstawowych S-B’, S-C, S-D i S-E oraz studni awaryjnej S-B w Nowym Brzesku, gm. Nowe Brzesko, pow. proszowicki, woj. małopolskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych “Racławicka” ujmującego wodę z utworów kredy górnej – studni SK-1 i SK-2 zlokalizowanych w Miechowie przy ul. Racławickiej, gm. Miechów, pow. miechowski, woj. małopolskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów triasu – studni S-1 zlokalizowanej w Bytomiu przy ul. Celnej, w woj. śląskim
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów górnokredowych (flisz) – studni S-1 zlokalizowanej w Buczkowicach, gm. Buczkowice, pow. bielski, woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów jury górnej – studni S-1 zlokalizowanej w miejscowości Bębło, gm. Wielka Wieś, pow. krakowskim, woj. małopolskim
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów jury górnej – studni S-1 zlokalizowanej w Kwaśniowie Górnym, gm. Klucze, pow. olkuskim, woj. małopolskim
Dokumentacja geologiczna z wykonania sieci monitoringu wód podziemnych dla instalacji eksploatowanych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Mirowie, gm. Rymań, pow. kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów kredy górnej dla studni KL-1 w miejscowości Kalina-Lisiniec, gm. Miechów, pow. miechowski , woj. małopolskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów górnokredowych (flisz) – studni S-1 zlokalizowanej w Szczyrku, pow. bielski, woj. śląskie
Dodatek nr 1 do projektu robót geologicznych na likwidację piezometrów P-1A i P5 oraz wykonanie sieci monitoringu wód podziemnych dla instalacji eksploatowanych na terenie Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Mirowie, gm. Rymań, pow. kołobrzeski, woj. zachodniopomorskie
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne w związku z projektowanym odwodnieniem otworami wiertniczymi wykopów budowlanych w rejonie projektowanej przebudowy Stacji Pomp Koluszki wraz z niezbędną infrastrukturą, gm. Koluszki, pow. łódzki wschodni, woj. łódzkie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów triasu dolnego – studni S-1 zlokalizowanej w Sączowie, gm. Bobrowniki, pow. będziński, woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów kredowo-paleogeńskich (flisz) – studni S-1 zlokalizowanej w Kobylcu, gm. Łapanów, pow. bocheński, woj. małopolskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych ujmującego wodę z utworów wapienia muszlowego – studni S-1 zlokalizowanej w Zabrzu, ul. Wincentego Witosa, gm. i pow. Zabrze, woj. śląskie
Dodatek nr 1 do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych “Dąbrowa” – studni zastępczej nr 1 bis ujmującej wodę z utworów dolnokredowych w Łodzi przy ul. Bławatnej na dz. o nr ewid. 223, gm. i pow. Łódź, woj. łódzkie
Dodatek nr 1 do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych z utworów kredy górnej w Warcie, obręb 0008 (obręb 8), gm. Warta, pow. sieradzki, woj. łódzkie
Dodatek nr 1 do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych z utworów kredy górnej w Ustkowie, obręb 0045 Ustków, gm. Warta, pow. sieradzki, woj. łódzkie
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego oraz pawilonów handlowo-usługowych na dz. nr 2160/120 przy ul. 3-Maja w Mysłowicach, gm. i pow. M. Mysłowice,woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych z utworów dolnojurajskich – studni S-1 zlokalizowanej w miejscowości Grabowa, gm. Łazy, pow. zawierciański, woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wody podziemnej z utworów dolnojurajskich, studni S-1 zlokalizowanej w m. Kolonia Klepaczka na dz. nr 123/5, gm. Kamienica Polska, pow. częstochowski, woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wody podziemnej z utworów czwartorzędu ze studni S-1 na działce nr 1470/150 w Żorach, gm. i pow. Żory, woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wody podziemnej – studni S-1 z utworów czwartorzędowych na działce nr 1262/3 przy ul. Słonecznej 4B w Klimontowie, gm. Klimontów, pow. sandomierski, woj. świętokrzyskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wody podziemnej – studni S-1 z utworów czwartorzędu na działce o nr 190 w miejscowości Piaskowiec, gm. Ostaszewo, pow. nowodworski, woj. pomorskie
Dodatek nr 1 do dokumentacji hydrogeologicznej ustalającej zasoby eksploatacyjne ujęcia wód podziemnych eksploatującego wody podziemne z utworów jury górnej (studnia nr I) w Rudzie Kościelnej, woj. świętokrzyskie, pow. ostrowiecki, gm. Ćmielów, obręb 0015
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw płynnych i gazowych w mieście Czerwionka-Leszczyny przy ul. 3 Maja na działkach nr 3120/230, 3052/230, 2974/230, 4775/394, gm. Czerwionka-Leszczyny, pow. rybnicki, woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw płynnych i gazowych w Busku-Zdroju przy ul. Wojska Polskiego na działce o numerze ewidencyjnym 654/4, woj. świętokrzyskie, pow. buski, gm. Busko-Zdrój, obręb geodezyjny 0021
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne w związku z zamierzonym wykonywaniem odwodnień w celu wydobywania kopaliny ze złoża węgla kamiennego “Studzienice 1”, gm. Pszczyna, Kobiór, Miedźna, Bojszowy, pow. pszczyński, bieruńsko-lędziński, woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw płynnych i gazowych w Tarnowie przy przecięciu ulic Mościckiego i Czystej na działkach o numerach ewid.: 25/10, 24/1, 24/5, woj. małopolskie, pow. m. Tarnów, gm. Tarnów, obręb geodez. (obręb 0200)
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw płynnych i gazowych w Gorlicach przy ul. Bieckiej na dz. o nr ew. 487/11, 487/12, obręb geodezyjny 0001, gm. Gorlice, pow. gorlicki, woj. małopolskie
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw płynnych i gazowych w Katowicach-Ligocie przy ulicy Piotrowickiej na działkach o numerach 84, 85, 86/2, i 91 (obręb 44), woj. śląskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wody podziemnej z utworów dewonu składającego się ze studni S-1 na działce o nr 797/2 przy ul. Krakowskiej w Kielcach, gm. Kielce, pow. Kielce, woj. świętokrzyskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wody podziemnej z utworów czwartorzędu, ze studni S-1 na działce o nr 84/9, w miejscowości Klonowo Dolne, obręb Michalin, gmina Przywidz, powiat gdański, woj. pomorskie
Dokumentacja hydrogeologiczna ustalająca zasoby eksploatacyjne ujęcia wody podziemnej z utworów czwartorzędu, ze studni S-1 na dz. o nr 478/74, obręb 0023 w miejscowości Purda, gm. Purda, pow. olsztyński, woj. warmińsko-mazurskie
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne w związku z zamierzonym wtłaczaniem wód złożowych do utworów czerwonego spągowca złoża gazu ziemnego Grochowice, gm. Kotla, pow. głogowski, woj. dolnośląskie, gm. Siedlisko, pow. nowosolski, woj. lubuskie
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne w związku z zamierzonym wykonywaniem odwodnień w celu wydobywania węgla kamiennego w obszarach koncesyjnych złóż “Halemba” i “Halemba II” KW S.A. Oddział KWK “Halemba-Wirek” w Rudzie Śląskiej
Dokumentacja hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw płynnych i gazowych, myjni ręcznej bezdotykowej wraz z przynależną infrastrukturą techniczną zlokalizowanej w Warszawie-Wilanowie przy ul. Przyczółkowej na dz. o nr 33/1, 34/3 i 47 (obręb 0656), pow. warszawski, woj. mazowieckie
Realizacje związane z dokumentacją geotechniczną, geologiczno-inżynierską
Opinia geotechniczna dla inwestycji pod nazwą „Budowa stadionu lekkoatletycznego w Tychach”
Dokumentacja badań podłoża gruntowego wraz z opinią geotechniczną dla inwestycji wyprowadzenia mocy z nowoprojektowanej elektrowni opalanej biomasą w Chorzowie
Opinia geotechniczna dla inwestycji pod nazwą „Budowa ogrodu Jordanowskiego w Parku Środula w Sosnowcu”
Opinia geotechniczna pod projektowaną przebudowę sieci ciepłowniczej w Tychach;
Opinia geotechniczna określająca warunki geotechniczne w rejonie ulicy Maciejkowickiej w Chorzowie;
Opinia geotechniczna dla przedsięwzięcia inwestycyjnego REPTY Tarnowskie Góry.
Opinia geotechniczna na potrzeby budowy kanalizacji w Rybniku
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na budowie bloku energetycznego opalanego biomasą, w Chorzowie, na terenie CEZ Chorzów”
Opinia geotechniczna pod projektowaną kanalizację sanitarną w miejscowości Brzeziny.
Opinia określająca warunki geotechniczne pod przebudowę ul. Grunwaldzkiej od ul. Kotucza do ul. Budowlanych w Rybniku.
Badania geotechniczne w Zabrzu na zlecenie Przedsiębiorstwa Specjalistycznego ENERGOTERM Sp. z o.o.
Opinia określająca warunki geotechniczne pod projektowaną przebudowę i rozbudowę drogi w Lisowicach w województwie śląskim
Opinia określająca warunki geotechniczne pod budowę komina na działce XXXXXX w Katowicach
Opinia okreslająca warunki geotechniczne pod budowę klatki schodowej na działce XXXXXXXXX w Katowicach
Opinia określająca warunki geotechniczne pod budowę klatki schodowej na działce XXXXX w Imielinie
Dokumentacja geofizyczna na zlecenie Przedsiębiorstwa Techniczno-Handlowego Tech Trade Krzysztof Gołaszewski
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie polegające na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym przy ul. Dzierżonia w Katowicach
Odwierty geotechniczne i sporządzenie opinii geotechnicznej dla Hexe Sp. z o.o.
Odwierty geotechniczne w miejscowości Osetnica na zlecenie Przedsiębiorstwa Badań i Ekspertyz Środowiska SEPO Sp. z o.o.
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz ekspertyzy dla zadania p.n. Budowa Wodnego Placu Zabaw w Katowicach na zlecenie Firmy GUTKOWSKI Jan Gutkowski
Wykonanie badań geotechnicznych celem określenia warunków gruntowo-wodnych w Jeleniej Górze
Opracowanie dokumentacji projektowej oraz ekspertyzy dla inwestycji budowlanej w Katowicach
Sporządzenie analizy dotyczącej określenia stanu technicznego konstrukcji drogi technicznej prowadzącej do hangarów na terenie MPL “Katowice” w Pyrzowicach
Sporządzenie dokumentacji badań podłoża gruntowego oraz projektu geotechnicznego na potrzeby budowy budynku hotelowego przy MPL Pyrzowice
Opinia określająca warunki geotechniczne pod projektowane budynki mieszkalne jednorodzinne w Katowicach
Opinia geotechniczna określająca warunki gruntowo wodne w Jaworznie
Opinia określająca warunki geotechniczne pod projektowane ekrany akustyczne w części drogowej ulicy Gołonoskiej w Dąbrowie Górniczej, w woj. śląskim na zlecenie SKANSKA S.A.
Opinia określająca warunki geotechniczne pod projektowa ne ekrany akustyczne w Mielcu, na zlecenie SKANSKA S.A.
Opinia określająca warunki geotechniczne a potrzeby budowy mostu w Leboszowicach, na zlecenie SKANSKA S.A.
Wykonanie odwiertów geotechnicznych ulicy Wrocławskiej w Żernikach Wrocławskich wraz z badaniami i opracowaniem dokumentacji geotechnicznej dla Urzędu Miejskiego w Siechnicach.
Opinia określająca warunki geotechniczne w podłożu hali produkcyjnej w Będzinie, przy ul. Dąbrowskiej 73 , na zlecenie Scholz POLSKA S.A.
Opinia geotechniczna na potrzeby przebudowy drogi powiatowej 4791 S w Malinowicach i chodnika przy drogach powiatowych 4719 S, 4783 S i 4747 S w miejscowościach Psary,Goląsza Biska i Dąbie w gminie Psary, na zlecenie Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie.
Opinia geotechniczna na potrzeby przebudowy pawilonu handlowego Carrefour Polska w Jastrzębiu Zdroju , na zlecenie firmy Planco sp. z o.o.
Wykonanie odwiertów geotechnicznych ulicy Wrocławskiej w Żernikach Wrocławskich wraz z badaniami i opracowaniem wyników” dla Urzędu Gminy w Siechnicach.
Wykonanie usług z zakresu robót geologicznych i opracowań geotechnicznych dla INTERGEO Sp. z o.o.
Obsługa geotechniczna przy rozbudowie zakładu produkcyjnego GLASSOLUTIONS ul. Kolejowa 1. 32–312 Jaroszowiec.
Badania geotechniczne i opinia określająca warunki geotechniczne pod projektowaną sieć kanalizacyjną w miejscowości Wrzeczko, gmina Łyszkowice w woj. łódzkim.
Obsługa geotechniczna “Przebudowa i nadbudowa budynku Górnośląskiego Centrum Medycyny i Rehabilitacji AMED oraz termomodernizacji hali Centrum Zdrowia i Rekreacji Ruchowej Fitness Fun” w Katowicach.
Projekt geotechniczny podłoża pod stanowiska pracy G7 i G8 żurawia gąsienicowego na terenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie.
Opinia określająca warunki geotechniczne pod projektowany budynek biurowy na działce przy ulicy Michałkowickiej 2 w Chorzowie.
Opinia określająca warunki geotechniczne dla inwestycji polegającej na budowie pięciokondygnacyjnego budynku (hotel) w Pyrzowicach-lotnisko na działce ewidencyjnej nr 497/98.
Opinia geotechniczna pod projektowane ekrany akustyczne w Goczałkowicach-Zdroju.
Opinia określająca warunki geotechniczne dla inwestycji polegającej na budowie hali magazynowej w Kleszczowie gm. Rudziniec.
Opinia geotechniczna dla ustalenia geotechnicznych warunków posadowienia budynku stacji kontroli pojazdów w Krotoszynie .
Wykonanie opinii geotechnicznych oraz dokumentacji badań podłoża gruntowego i projektów geotechnicznych w ulicach: Dąbrówki, Górnośląskiej — Wita Stwosza, Krakowskiej, Fabrycznej, Saskiej (Część I).
Sprawozdanie z badań zawartości części organicznych oraz odczynu pHz prób gruntu pobranych w miejscu prac budowlanych (podpory mostu) dla inwestycji pod nazwą „Przebudowa mostu w ciągu drogi wojewódzkiej nr 907, km 39+028 w miejscowości Czarków” dla SKANSKA S.A.
Dokumentacja geologiczno-inżynierska określająca warunki gruntowe dla inwestycji polegającej na budowie stacji paliw płynnych i gazowych w mieście Czerwionka-Leszczyny.
Opinia określająca warunki geotechniczne dla inwestycji polegającej na budowie windy budynku sądu w Mysłowicach przy ul. Krakowskiej.
Sporządzenie dokumentacji badań podłoża gruntowego wraz z opinią geotechniczną dla posadowienia obiektu mostowego w miejscowości Żarnowiec i Dobra.
Wykonanie odwiertów geologicznych i badań geofizycznych w Katowicach na ul. Wrocławskiej na zlecenie DL INVEST GROUP DL Project Management S.A.
Sporządzenie opinii geotechnicznej wraz z dokumentacją badań podłoża oraz opracowanie projektu geotechnicznego inwestycji dla projektowanego budynku hotelowego MOXY przy MPL Poznań – Ławica.
Sporządzenie opinii geotechnicznej wraz z dokumentacją badań podłoża gruntowego dla inwestycji „Budowa wodnego placu zabaw w Chorzowie”.
Wykonanie kompleksowych badań geologicznych i opracowania dokumentacji geologicznej w zw. z inwestycją pn. Budowa budynku handlowego MAJSTER w Radzionkowie na zlecenie BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. Sp. K.
Opinia określająca geotechniczne warunki podłoża dla inwestycji polegającej na budowie budynku dziewięciokondygnacyjnego mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym w Katowicach na działkach dla DORBUD S.A.
Wykonanie 17 odwiertów do 1,00 m ppt i 5 otworów 5,00 ppt wraz z poborem prób do badań laboratoryjnych na terenie zakładu PCC Synteza w Kędzierzynie– Koźlu.
Sprawozdanie z badań otworowych w tym terenowych i laboratoryjnych przeprowadzonych na terenie budowy Obwodnicy Wałbrzycha w ciągu drogi krajowej nr 35 (odwiercenie 15 otworów wiertniczych o głębokościach od 6,0 do 12,5 m. Łącznie odwiercono 123,0).
Wykonanie badań geologicznych na potrzeby zadania „Zaprojektowanie i wybudowanie typowych dworców kolejowych w wersji IDS A i IDS B dla 20 lokalizacji” w 5 województwach.
Opinia geotechniczna, dla inwestycji polegającej na modernizacji i rozbudowie Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego – Collegium Medicum w Krakowie – Prokocimiu (odwiercenie 22 otworów geotechnicznych o głębokościach od 10,0 do 10,5 m. Łącznie odwiercono 224,0 mb.)
Sporządzenie Opinii geotechnicznej określającej warunki gruntowe pod nieckami basenowymi na terenie basenów kąpielowych przy ul. Powstańców 2 w Głubczycach- odwiercenie 22 otworów geotechnicznych o głębokościach od 5,0 do 15,0 m. Łącznie odwiercono 176,5 mb.
Dokumentacja badań podłoża gruntowego wraz z Opinią geotechniczną, dla inwestycji polegającej na budowie estakady nad potokiem Doa, w Gliwicach, w woj. śląskim Zakres wykonanych robót obejmował:- odwiercenie 4 otworów geotechnicznych o głębokości 15,0 m. Razem odwiercono 60,0 mb.
Dokumentacja badań podłoża gruntowego wraz z Opinią geotechniczną, dla inwestycji polegającej na budowie murów oporowych, w rejonie ul. Wójtowskiej, w Gliwicach, w woj. śląskim – odwiercenie 6 otworów geotechnicznych o głębokości 12,0 m. Razem odwiercono 72,0 mb.
Opinia geotechniczna w ramach inwestycji pn.: „Zachodnia część obwodnicy miasta Gliwice – odcinek od ul. Sowińskiego do ul. Daszyńskiego, w systemie zaprojektuj i wybuduj” – 5 otworów o głębokości 12,0 m każdy. Łącznie odwiercono 60,0 mb.
Dokumentacja geologiczno-inżynierska dla określenia warunków geologiczno-inżynierskich podłoża dz. ewid. nr 332/3 zlokalizowanej w Jaworznie w rejonie ul. Wojska Polskiego dla potrzeb projektowanej inwestycji polegającej na budowie zakładu produkcyjnego samochodów elektrycznych Izera wraz z infrastrukturą towarzyszącą (etap wstępny), gm. Jaworzno, pow. Jaworzno, woj. śląskie
Dokumentacja geologiczno-inżynierska dla określenia warunków geologiczno-inżynierskich dla inwestycji polegającej na budowie trzech hal modułowych, dz. nr 1368/108, 2152/90, 1396/90, 1372/90, 2268/90, 973/90 przy ul. Wspólnej w Żorach, gm. i pow. M. Żory, woj. śląskie
Dokumentacja geologiczno-inżynierska dla określenia warunków geologiczno-inżynierskich pod projektowaną inwestycję polegającą na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi i infrastrukturą towarzyszącą na dz. nr 3/16, 2/2, 3/19, 4/2/ 3/20 obr. Wiktoryn przy Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie, gm. i pow. M. Lublin, woj. lubelskie
Dokumentacja geologiczno-inżynierska dla określenia warunków geologiczno-inżynierskich pod projektowaną budowę budynku mieszkalnego podpiwniczony dom jednorodzinny w Lędzinach w rejonie ul. Szkolnej, dz. nr 778/38, gm. Lędziny, pow. bieruńsko-lędziński, woj. śląskie
Dokumentacja geologiczno-inżynierska określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla potrzeb projektowanej inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych wielorodzinnych wraz z infrastrukturą towarzyszącą na dz. nr 1488, 1489, 1490 obr. Bojków, w Gliwicach, gm. i pow. M. Gliwice, woj. śląskie
Dokumentacja geologiczno-inżynierska dla określenia warunków geologiczno-inżynierskich dla inwestycji polegającej na budowie budynków mieszkalnych, wielorodzinnych w Bielsku-Białej przy ul. Muszlowej, działki nr 401/43, 401/44, 401/45, 401/46, 401/47, 401/48, 401/49, 401/50, 401/52, 401/53, 401/54, 401/55, 401/56, 401/57, 401/58, 401/59, 401/60, woj. śląskie, pow. m. Bielsko-Biała
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na budowie obiektu radiokomunikacyjnego w Mysłowicach w rejonie ul. Oświęcimskiej, dz. ew. nr 646/116 Obręb 0007, gm. Mysłowice, woj. śląskie
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na budowie budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z garażem w parterze w Sosnowcu przy ul. Mieleckiej (dz. nr ew. 2505/3, 2506/7, 2507/6, 2509/1), gm. i pow. Sosnowiec, woj. śląskie
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na rozbudowie i przebudowie istniejącego obiektu handlowego, na dz. ewid. nr 4410 i 4446, zlokalizowanych w Dąbrowie Górniczej, w rejonie ul. Porozumienia Dąbrowskiego 1980, gm. i pow. Dąbrowa Górnicza woj. śląskie
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na rozbiórce istniejących obiektów oraz budowie nowych budynków linii produkcji materiałów wybuchowych inicjujących MWI (I-6, I-6a, I-6b, I-7, I-8, I-1) wraz z obwałowaniem zabezpieczającym, fundamentem pod osadniki i towarzyszącą infrastrukturą techniczną na terenie zakładu Nitroerg S.A. w Bieruniu przy Placu Alfreda Nobla na działce ewidencyjnej nr 1331/116 (obręb Bieruń Stary), gm. Bieruń, pow. bieruńsko-lędziński, woj. śląskie
Dokumentacja geologiczno-inżynierska określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na budowie 7 budynków mieszkalnych wielorodzinnych na dz. nr 229/803 – 229/806, 229/809 -229/229/15, 229/818 – 229/823, 229/835, 229/1143, 229/1145, 229/1148, 229/1150, 229/1152, 229/1154, 229/1156, 229/1158, 229/1160, 229/1163, 229/1171, 229/1173 przy ul. Stefana Batorego w Oświęcimiu, gm. Oświęcim, pow. oświęcimski, woj. małopolskie
Dokumentacja określająca warunki geologiczno-inżynierskie dla inwestycji polegającej na budowie Parku handlowego, w rejonie ul. Powstańców Warszawskich, Bytomskiej i Solidarności w Piekarach Śląskich (dz. ew. nr 592/100, 572/86, 580/86, 573/86, 581/86, 574/86, 575/86, 582/86 i 583/86), gm. i pow. Piekary Śląskie, woj. śląskie
Realizacje dotyczące pomp ciepła
Projekty robót geologicznych na wykonanie otworów wiertniczych, w celu wykorzystania ciepła Ziemi w miejscowościach – Bielsko-Biała, Kudowa-Zdrój, Wrocław, Mysłowice, Knurów, Myszków, Ogrodzieniec, Lusowo, Świdnica, Brenna, Jastrzębie Zdrój, Ładza, Łódź, Warszawa, Sulęcin, Zakopane, Rzeszów, Siecino, Ustroń, Bielsk, Brenna, Bielsko-Biała, Czubajowizna, Domaszowice, Gołdap, Głogów, Grabina, Gdańsk, Gdynia, Jabłonna, Jarantowice, Komorowo, Knieja, Kiełczówek, Krotoczyn, Kostołmoty ( Miedziana Góra), Warszawa, Szczyrk, Szczecin, Zduńska Wola, Zelów, Zator, Zakopane, Wrocław, Wójcin, Włocławek, Suchy Las, Raciszyn, Skórzewo, Serby, Świdnica (Zielona Góra), Trzebnica, Raszczyce, Pruszowice, Poznań, Pietrzykowice, Łódź, Płock, Pukinin, Łęczna, Lipsko, Kurów Mały, Nowa Korzeniówka, Ozorowice, Ostróda, Grochowa, Nowa Wieś, Paradyż, Dymaczewo Stare, Ustka, Skierniewice, Starachowice, Sokolniki,Promienko, Żerniki, Tleń, Ogrodzieniec, Borówiec, Koło, Komorniki, Krapkowice, Komorniki, Łódź, Mieściska, Nekielka, Ozorowice, Rogozino, Turek, Lusowo, Jelenia Góra (…ponad 300 opracowań)
Plany ruchów zakładu wykonującego roboty geologiczne niepolegające na badaniach geofizycznych wymagających użycia środków strzałowych, na wykonanie otworów wiertniczych w celu wykorzystania ciepła Ziemi – w miejscowościach m.in. Kraków na potrzeby Małopolskiego Laboratorium Budownictwa Pasywnego dla Politechniki Krakowskiej im. T.Kościuszki oraz m.in. w miejscowościach Jelenia Góra, Ładza, Kunów Mały.
Realizacje w dziedzinie geologii złożowej
Obsługa geologiczna przy wierceniu z powierzchni otworu badawczego G4 SDJ oraz wykonanie dokumentacji geologicznej badawczego otworu wiertniczego G4 SDJ w złożu węgla kamiennego “Silesia-Dankowice-Jawiszowice” w obszarze koncesyjnym “Jawiszowice.
Obsługa geologiczna przy wierceniu z powierzchni otworu badawczego „Gostyń 4” dla Polskiej Grupy Górniczej.
Obsługa geologiczna wraz z wykonaniem:
- dokumentacji geologicznej badawczego otworu wiertniczego “OS-4 BIS” w złożu węgla kamiennego “Ostrów” dla LW Bogdanka S.A.
- dokumentacji geologicznej badawczego otworu wiertniczego OS-4 w złożu węgla kamiennego “Ostrów” ” dla LW Bogdanka S.A.
- dokumentacji geologiczno-inżynierskiej, hydrogeologicznej i gazowej dla potrzeb głębienia “Szybu S3.1″ w złożu węgla kamiennego “Ostrów” LW Bogdanka S.A.
Projekt zagospodarowania złoża węgla kamiennego „Studzienice 1”Na lata 2018 – 2055.
Dokumentacja Hydrogeologiczna określająca warunki hydrogeologiczne w związku z zamierzonym wykonywaniem odwodnień w celu wydobywania kopaliny ze złoża węgla kamiennego “Studzienice 1″.
W 2014 i 2016 roku GGS-Projekt jako członek Zespołu Badawczego na zlecenie KGHM Polska Miedź S.A. wykonał następujące opracowania:
- Dostosowanie „Zasad prowadzenia robót górniczych w kopalniach KGHM Polska Miedź S.A. w warunkach zagrożenia wodnego” do wymogów Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie zagrożeń naturalnych w zakładach górniczych.
- Zasady monitoringu wód podziemnych
i powierzchniowych w rejonie oddziaływania kopalń rud miedzi KGHM Polska Miedź S.A.
Wykonanie dodatku nr 2 do Dokumentacji geologicznej złoża węgla kamiennego „Czeczott-Pole Zachód” w kategoriach B,C1,C2 oraz dodatku nr 4 do Dokumentacji geologicznej złoża węgla kamiennego „Międzyrzecze” w kat. C2.
Wykonanie na zlecenie Kompani Węglowej S.A. Oddział KWK „Ziemowit”- obecnie Polska Grupa Górnicza Sp. z o.o. KWK Piast-Ziemowit zadania, polegającego na: „Dostosowaniu zapisów Dokumentacji geologicznej złoża „Imielin Północ” do wymogów „Rozporządzenia Ministra Środowiska w sprawie dokumentacji geologicznej złoża…” z 15 lipca 2015 roku.
Wykonanie Projektu Robót Geologicznych na rozpoznanie złoża kruszywa naturalnego (piasków) na działce nr 245/2 w miejscowości Stasiolas, w gminie Ujazd, w powiecie tomaszowskim, w woj. łódzkim.
Sporządzenie karty informacyjnej przedsięwzięcia polegającego na eksploatacji złoża kruszywa naturalnego (piasków) na działce nr 245/2 w miejscowości Stasiolas, w gminie Ujazd, w powiecie tomaszowskim, w woj. łódzkim.
Sporządzenie dokumentacji geologicznej złoża kruszywa naturalnego „Stasiolas 1” w kategorii C1.
W zakresie badań geotechnicznych, geologiczno-inżynierskich współpracujemy z: biurami projektowymi, pracowniami architektonicznymi, firmami deweloperskimi i budowlanymi, osobami fizycznymi itd.
W zakresie hydrogeologii współpracujemy z: jednostkami budżetowymi, wodociągami, przedsiębiorstwami wodno-kanalizacyjnymi, biurami projektowymi, pracowniami architektonicznymi, firmami deweloperskimi i budowlanymi, osobami fizycznymi itd.
Projekty i dokumnetacje inne dot. pomp ciepła współpracujemy: jednostkami budżetowymi i osobami fizycznymi.
Projekty
Transfer wiedzy i praktyki
Celem projektu jest zwiększenie transferu wiedzy i wzmocnienie powiązań sfery badawczo-rozwojowej z przedsiębiorcami poprzez realizację staży dla pracowników naukowych w śląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstwach. W ramach realizacji projektu TRANSFER WIEDZY I PRAKTYKI firma GGS-Projekt Pracownia geologii i ochrony środowiska podjęła współpracę z naukowcem Politechniki Śląskiej w Gliwicach, w celu wspólnego wypracowania nowych produktów, usług i innowacyjnych rozwiązań, co zaowocuje wzrostem innowacyjności i konkurencyjności firmy w województwie śląskim.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
eko staż
EKO-STAŻ jest projektem realizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Naczelną Organizacją Techniczną Federacją Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Radą Miejską w Gliwicach. Głównym celem EKO-STAŻU jest zwiększenie efektywności transferu wiedzy i wzmocnienie powiązania sfery B + R z przedsiębiorstwami, poprzez realizację staży dla 3 pracowników naukowych, w tym 2 pracowników Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz 1 pracownika Uniwersytetu Śląskiego w firmie GGS-Projekt Pracownia geologii i ochrony środowiska. Adresatami projektu są pracownicy naukowi jednostek naukowych, pracownicy naukowi oraz naukowo-dydaktyczni uczelni województwa śląskiego prowadzących działalność naukową w branży EKO, a także przedsiębiorstwa MSP z branż określonych w programie Rozwoju Technologicznego Województwa Śląskiego 2010–2020 – Technologie dla ochrony środowiska i Technologie dla energetyki i górnictwa.
współpraca drogą do innowacji
Realizacja projektu „Współpraca drogą do innowacji”. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VIII Regionalne Kadry Gospodarki Działanie 8.2 Transfer wiedzy Poddziałanie 8.2.1 Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw. Planowany czas projektu to 01 października 2013 – 31 stycznia 2015 r.. Celem projektu jest zwiększenie transferu wiedzy i wzmocnienie powiązań sfery B+R Uniwersytetu Śląskiego z przedsiębiorstwami województwa śląskiego służące rozwojowi gospodarczemu województwa w kierunku zgodnym z zapisami Regionalnej Strategii Innowacji.
Projekt realizowany jest przez partnerstwo 3 podmiotów:
– Lider – COMBIDATA Poland sp. z o.o.,
– Partner – Centrum Innowacji, Transferu Technologii i Rozwoju Fundacja Uniwersytetu Śląskiego,
– Partner – TUV NORD Polska sp. z o.o.
W ramach realizacji projektu firma GGS-Projekt Pracownia geologii i ochrony środowiska podjęła współpracę z naukowcem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, w celu przeprowadzenia szkoleń z udziałem obu zainteresowanych stron.
Dorobek Pracownika Naukowego, jego wieloletnie doświadczenie i stosowanie praktycznych rozwiązań w naukowej pracy, pozwoliły na wdrożenie w struktury przedsiębiorstwa nowej jakości usług w dziedzinie petrografii węgla, na poziomie międzynarodowym. W trakcie wspólnej pracy w okresie 3 miesięcy, nawiązana relacja pozwoliła na zaplanowanie wspólnych działań w zakresie zleceń branżowych, w dziedzinie geologii i górnictwa. Wiedza Naukowca oraz praktyczna znajomość rynku Przedsiębiorcy pozwoliła na szersze wykorzystanie dorobku i wiedzy Naukowca oraz wypracowanie wspólnych praktycznych rozwiązań.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
TANGO “Numeryczny model złoża oparty na parametrach jakościowych węgli kamiennych”
Głównym celem praktycznym podjętego tematu badawczego jest opracowanie metodyki, która podejmie działania zmierzające na przygotowaniu Numeryczno-Jakościowego Modelu Złoża do komercjalizacji. Celami szczegółowymi jest opracowanie wersji demonstracyjnej NJMZ na podstawie fundamentalnych analiz petrograficznych oraz fizyko-chemicznych uzyskanych z projektu bazowego. Osiągniecie tego celu wymaga realizacji multidyscyplinarnych prac zaplanowanych w siedmiu zadaniach badawczych i osiągnięcia związanych z nimi celów cząstkowych opisanych w kolejnym punkcie poniżej (punkt d). Końcowy rezultat, stanowiący wypadkową wszystkich zadań, począwszy od weryfikacji analiz węgla, określenia zapotrzebowania, poprzez określenie założeń NJMZ, określenie oczekiwań potencjalnego odbiorcy, pozwoli na stworzenie modelu i produktu o praktycznym przełożeniu na rynek górniczy, jak również ma szanse wpłynąć i podnieść efektywność i jakość planowania górniczego.
Koordynatorem projektu jest jednostka naukowa — Uniwersytet Śląski, z którym firma GGS-PROJEKT Pracownia geologii i ochrony środowiska Sp. z o.o. ściśle współpracuje uzupełniając swoją wiedzę i doświadczenie w branży górniczej i geologicznej. Kierownikiem projektu jest Pani dr Iwona Jelonek, która posiada stopień naukowy doktora Nauk o Ziemi, nadany na Wydziale Nauk o Ziemi w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach w 2006 r. Od 2006 r. jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Geochemii, Mineralogii i Petrografii na Wydziale Nauk o Ziemi w Uniwersytecie Śląskim. Dodatkowo do składu zespołu badawczego powołano członka zespołu GGS-PROJEKT, uprawnionego geologa — Panią Barbarę Gąsior. (http://www.tango-njmz.pl/koordynator/)
Doktorat wdrożeniowy
EKO-STAŻ jest projektem realizowanym przez Regionalną Izbę Gospodarczą w Katowicach we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach oraz Naczelną Organizacją Techniczną Federacją Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Radą Miejską w Gliwicach. Głównym celem EKO-STAŻU jest zwiększenie efektywności transferu wiedzy i wzmocnienie powiązania sfery B + R z przedsiębiorstwami, poprzez realizację staży dla 3 pracowników naukowych, w tym 2 pracowników Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz 1 pracownika Uniwersytetu Śląskiego w firmie GGS-Projekt Pracownia geologii i ochrony środowiska. Adresatami projektu są pracownicy naukowi jednostek naukowych, pracownicy naukowi oraz naukowo-dydaktyczni uczelni województwa śląskiego prowadzących działalność naukową w branży EKO, a także przedsiębiorstwa MSP z branż określonych w programie Rozwoju Technologicznego Województwa Śląskiego 2010–2020 – Technologie dla ochrony środowiska i Technologie dla energetyki i górnictwa.